Grzejniki płytowe

Grzejniki płytowe2018-10-30T11:45:27+00:00

Stalowe grzejniki płytowe są uniwersalnymi grzejnikami o łagodnych kształtach, które pasują praktycznie do każdego rodzaju pomieszczenia – począwszy od pomieszczeń mieszkalnych, a na budynkach biurowych i użyteczności publicznej skończywszy.

Grzejniki płytowe, które są w naszej ofercie, stanowią idealne uzupełnienie  instalacji centralnego ogrzewania. Nasze grzejniki charakteryzuje mocna konstrukcja z kratkami wylotowymi, które dodatkowo zapewniają kierowanie ciepła w stronę pomieszczenia. Wysoka jakość stali oraz specjalna powłoka sprawiają, że grzejniki są wytrzymałe, odporne na zarysowania, korozję i działanie środków chemicznych.

Różne rodzaje podłączenia i wymiary grzejników płytowych pozwolą Państwu na dobranie odpowiednich modeli do każdych pomieszczeń. Posiadamy zarówno grzejniki poziome o różnych wymiarach (także bardzo niskie grzejniki), a także grzejniki pionowe dla wymagających klientów.

Mamy dla Państwa zarówno grzejniki wiszące, jak i stojące, na specjalnych nóżkach. Dzięki temu mają Państwo jeszcze większy wybór rodzajów grzejników płytowych.

Duży wybór mocy grzejników płytowych daje Państwu możliwość dopasowania grzejników do dowolnego pomieszczenia.

Posiadamy także specjalne grzejniki higieniczne. Są to grzejniki przystosowane do pomieszczeń wymagających większej higieny (szpitale, kliniki, przychodnie). Grzejniki te są pozbawione elementów konwekcyjnych i osłon. Posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Standardowo grzejniki są w kolorze białym. Na zamówienie istnieje możliwość nabycia grzejników w dowolnym kolorze.

Partnerzy