Instalacje wewnętrzne

//Instalacje wewnętrzne
Instalacje wewnętrzne2018-10-30T12:55:56+00:00

Budując budynek mieszkalny, obiekt użyteczności publicznej czy obiekt przemysłowy musimy zadbać o wszelkiego rodzaju instalacje, aby nasz końcowy budynek był w pełni sprawny i nadający się do użytkowania. Potrzebne są nie tylko instalacje sieci zewnętrznych, ale także implementacje w samych obiektach. W końcu efekt każdej instalacji widoczny jest przede wszystkim w budynku.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom indywidualnym i instalatorom, mamy w ofercie wszelkie niezbędne elementy instalacji wewnętrznych związanych z techniką grzewczą, kanalizacyjną czy związaną z wodą użytkową. Wysoka jakość oferowanych przez nas materiałów zapewni Państwu wieloletnią eksploatację instalacji wewnętrznych.

W instalacjach wewnętrznych kanalizacji mamy dla Państwa do zaproponowania wszelkie niezbędne rury i kształtki, także do kanalizacji niskoszumowej.

Ponadto posiadamy bogatą ofertę systemów instalacji grzewczych i sanitarnych – PEX/AL/PEX, systemy zgrzewane czy zaprasowywane. Dodatkowo szeroka oferta rur i kształtek wykonanych z różnych materiałów pozwoli Państwu na realizację dowolnej instalacji w domu (PVC, PP, miedź, mosiądz i brąz, chrom, stal czarna i ocynkowana).

W ofercie materiałów z zakresu instalacji zewnętrznych znaleźć można u nas także niezbędne systemy mocowań, izolacje, uszczelnienia i inne akcesoria.

Partnerzy