O nas

O nas2018-10-30T13:19:28+00:00

Firma Landzberg na polskim rynku istnieje od ponad dwudziestu lat. Główna działalność handlowa firmy została zainicjowana w 1996 roku – uruchomiliśmy pierwszy punkt sprzedaży materiałów hydraulicznych w Starogardzie Gdańskim, który stał się naszą centralą handlowo-doradczą. Na przestrzeni lat nasza działalność rozszerzyła się o kolejne oddziały w Tczewie, Kętrzynie, Malborku i Pasłęku. Do stałej oferty, oprócz artykułów hydraulicznych, włączyliśmy także materiały elektryczne i elektroinstalacyjne w wybranych punktach, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie rynku.

Oprócz działalności handlowo-doradczej prowadzimy także produkcję wydajnych kotłów C.O. na paliwa stałe, które dostosowywane są do wymagań polskiego rynku. Stale ulepszany park maszynowy i technologia sprawiają, że nasze kotły C.O. są wysokiej jakości i spełniają potrzeby naszych Klientów.

Obecnie, oprócz kotłów C.O. naszej produkcji, możemy Państwu zaproponować materiały hydrauliczne i elektryczne uznanych marek. Stale poszerzamy ofertę i nawiązujemy współpracę z pionierami z branży elektrycznej i hydraulicznej.

Nasza wieloletnia współpraca z instalatorami, pozwala nam także na oferowanie usług instalacyjnych hydraulicznych i elektrycznych.

Dynamiczny rozwój firmy odzwierciedlony jest w licznych wyróżnieniach i rankingach. Obecnie firma Landzberg zapewnia ponad 40 miejsc pracy.