Instalacje zewnętrzne

//Instalacje zewnętrzne
Instalacje zewnętrzne2018-10-30T12:24:31+00:00

Inwestycje związane z realizacją podziemnej infrastruktury są niezbędnym elementem każdych sieci kanalizacyjnych, wodociągowych i gazowych. W zależności od rodzaju instalacji zewnętrznych oraz od ich przeznaczenia stosuje się różne materiały i rozwiązania. Podstawą w transporcie wody, ścieków komunalnych czy gazu są oczywiście rury i kształtki – różne w zależności od przeznaczenia.

W dziale instalacji zewnętrznych mamy dla Państwa do zaoferowania szereg materiałów i urządzeń mających zastosowanie na zewnątrz budynku. W ramach sieci kanalizacyjnych mamy dla Państwa kompleksowe rozwiązania, dzięki którym mogą Państwo zbudować zaawansowane systemy kanalizacyjne. Rury i kształtki, elementy betonowe, studnie kanalizacyjne, oczyszczalnie ścieków – to jedne z głównych propozycji w zakresie systemów kanalizacyjnych.

Nie zabrakło u nas także niezbędnej armatury systemów wodociągowych, dzięki której doprowadzą Państwo wodę do dowolnego miejsca. Do zaoferowania mamy dla Państwa niezbędne rury i kształtki do wody, studnie wodomierzowe i inne elementy wodociągowe.

W ramach instalacji zewnętrznych mamy do zaproponowania także rozwiązania do zewnętrznych instalacji gazowych. Wśród nich znajdą Państwo przykładowo rury i kształtki do gazu, stelaże czy gazomierze.

Możemy Państwu także zaoferować zewnętrzne systemy odwodnieniowe, które można dostosować do różnych warunków otoczenia.

Partnerzy