Hydraulika

/Hydraulika
Hydraulika2018-10-30T11:14:11+00:00

W dziale hydrauliki znajdą Państwo szeroki asortyment materiałów i urządzeń z zakresu wyposażenia łazienek, systemów ogrzewania domów rodzinnych, budynków przemysłowych i użyteczności publicznej, instalacji wodnych, kanalizacyjnych, olejowych czy gazowych. Znajdą tu Państwo także niezbędne narzędzia i akcesoria wykorzystywane do instalacji wodno-kanalizacyjnych, olejowych i gazowych.

Z urządzeń i elementów sanitarnych znajdą Państwo szeroką gamę produktów renomowanych marek. Umywalki, bidety, wanny, kabiny prysznicowe, baterie i inne akcesoria łazienkowe oraz kuchenne są nie tylko wytrzymałe, ale także nowoczesne i eleganckie.

W technice grzewczej mamy dla Państwa w ofercie kotły centralnego ogrzewania naszej produkcji, które są wysokiej jakości i ekonomiczne w eksploatacji. Ponadto mamy dla Państwa inne systemy i elementy techniki grzewczej, jak kominki, grzejniki, podgrzewacze wody, kolektory słoneczne, pompy ciepła, nagrzewnice i wiele więcej.

Oczywiście nie zabrakło w naszej ofercie kompletnych materiałów, wykorzystywanych przy wszelkich instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu systemów grzewczych, kanalizacyjnych, wodociągowych i gazowych.

Dzięki współpracy z uznanymi producentami i dostawcami, oferujemy Państwu materiały i urządzenia bardzo wysokiej jakości, które zostały sprawdzone i przetestowane przez współpracujących z nami instalatorów, a także przez końcowych klientów.