Grzejniki aluminiowe

Grzejniki aluminiowe2018-10-30T11:46:09+00:00

Grzejniki aluminiowe znajdują zastosowanie szczególnie w miejscach mocno widocznych. Ich niebanalne wykonanie i wzory pozwalają na urozmaicenie wyglądu pomieszczeń. Ponadto ze względu na materiał użyty do produkcji tych grzejników często montowane są na ścianach o lekkiej konstrukcji.

Grzejniki aluminiowe są członowymi grzejnikami, przez co oprócz standardowych rozmiarów i mocy można wybrać nietypowe – dodając kolejne człony do grzejnika lub odejmując. Dzięki temu można dobrać moc grzejnika bardziej do własnych potrzeb.

W ofercie posiadamy grzejniki aluminiowe, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. W ofercie posiadamy grzejniki przystosowane przede wszystkim do instalacji zamkniętych, jednak mamy także do zaoferowania grzejniki przystosowane do otwartych instalacji.

Wysoka jakość wykonania grzejników aluminiowych przekłada się na wysokie parametry mechaniczne, odporność na korozję i zwiększone przewodnictwo ciepła, przez co oferowane przez nas grzejniki aluminiowe mają większą moc.

Oferowane przez nas grzejniki aluminiowe są solidnie wykonane, mają wysoką wytrzymałość, są łatwe w montażu oraz posiadają niezbędne atesty, gwarantujące jakość wykonanych grzejników.

Partnerzy