Osprzęt instalacyjny

//Osprzęt instalacyjny
Osprzęt instalacyjny2018-10-25T12:20:10+00:00

Odkąd odkryto elektryczność, postęp technologiczny poszedł znacząco do przodu. Dzięki elektryce mamy dziś wiele urządzeń, bez których nie wyobrażamy sobie już życia. Same urządzenia elektrycznie nie działają bez doprowadzenia do nich prądu. Do tego celu stosowany jest różnorodny osprzęt instalacyjny.

W ciągłej ofercie mamy wszelkie niezbędne elementy instalacyjne, dzięki którym można wykonać różnego rodzaju instalacje elektryczne. Wysoka jakość wykonania osprzętu, dbałość o szczegóły oraz wysokiej klasy materiały dadzą Państwu niezawodne instalacje elektryczne, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Jakość naszych materiałów instalacyjnych gwarantują specjaliści i pionierzy w zakresie branży elektrycznej.

Podstawowymi elementami naszej oferty osprzętu są kable i przewody do różnego zastosowania:

  • w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym,
  • do przesyłu energii elektrycznej,
  • do przesyłu danych,
  • do ogrzewania.

Instalacje przy pomocy kabli i przewodów muszą być zwieńczone odpowiednim osprzętem elektroinstalacyjnym. W tym zakresie mamy dla Państwa szereg gniazd i łączników, które nie tylko pełnią rolę kontaktową i bezpieczeństwa, ale także są estetyczne i mogą doskonale współgrać z wystrojem wnętrza.

W ofercie nie zabrakło także elementów uzupełniających, które niewątpliwie ułatwiają instalacje i pozwalają na ich wykonanie w dowolnej konfiguracji i położeniu. Wśród osprzętu pomocniczego znaleźć można systemy mocowań, izolacji czy maskujące. Posiadamy także rozbudowane systemy prowadzenia kabli, dzięki czemu można poprowadzić instalacje według własnych preferencji.

Możemy Państwu także zaproponować osprzęt siłowy, który wykorzystywane jest najczęściej w budownictwie przemysłowym.

Do zaoferowania mamy także solidne narzędzia ręczne i elektronarzędzia, które są niezbędne do wykonania prac instalacyjnych.

Partnerzy