Technika grzewcza

//Technika grzewcza
Technika grzewcza2018-10-30T11:35:56+00:00

W naszej szerokości geograficznej każdy budynek mieszkalny, użyteczności publicznej lub przemysłowy musi mieć system ogrzewania pomieszczeń oraz wody. Zimą pomieszczenia trzeba ogrzewać, aby stworzyć warunki sprzyjające do funkcjonowania człowieka. Współczesna technika grzewcza daje coraz większe możliwości ogrzewania pomieszczeń, zatrzymywania i odzyskiwania ciepła.

W tym dziale mamy dla Państwa do zaoferowania kompleksowe rozwiązania centralnego ogrzewania, które nie tylko zapewniają odpowiednie ogrzanie pomieszczeń, ale także są wygodne w użytkowaniu, oszczędne i ekonomiczne w eksploatacji. W zakresie centralnego ogrzewania mamy w ofercie kotły C.O. naszej produkcji, które charakteryzują się dużą wydajnością i wytrzymałością, a także wszelką niezbędną armaturę kotłowni, pompy i hydrofory, grzejniki, naczynia wyrównawcze, czy systemy ogrzewania podłogowego.

Zdecydowanie niezbędnym elementem techniki ogrzewania jest ogrzewanie wody użytkowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg urządzeń i instalacji wykorzystywanych do ogrzewania wody np. podgrzewacze wody, kolektory słoneczne czy wymienniki ciepła.

Coraz większą popularnością cieszą się systemy grzewcze wykorzystujące odzysk ciepła z naturalnych źródeł. Wykorzystywanie takich rozwiązań grzewczych jest w długim okresie znacznie tańsze niż w przypadku tradycyjnych instalacji grzewczych. W tym segmencie mamy dla Państwa do zaoferowania między innymi systemy rekuperacyjne czy też pompy ciepła.

Partnerzy