Aparatura

Aparatura2018-10-25T13:38:38+00:00

Wraz z postępem technologicznym instalacje i urządzenia elektryczne stały się bardzo zaawansowane. Obecnie stosuje się różnego rodzaju aparaturę, która nie tylko zwiększa funkcjonalność instalacji, ale także sprawia, że korzystanie z dobrodziejstw elektryki jest jeszcze wygodniejsze.

W naszej ofercie mamy dla Państwa do zaproponowania zarówno proste urządzenia i rozwiązania dla elektryki, jak i zaawansowane aparatury, które pozwolą na łatwiejsze i bezpieczniejsze instalacje. Możemy Państwu zaoferować bogatą ofertę z zakresu aparatury modułowej czy odgromowej.

Posiadamy także szeroki asortyment urządzeń i artykułów z zakresu automatyki. Dzięki temu różne rozwiązania wykorzystujące energię elektryczną będą nie tylko samodzielnie pracować, ale także zadbają o bezpieczeństwo i komfort. Możemy Państwu zaproponować w ramach automatyki aparaturę sterowniczą i sygnalizacyjną, automatykę bram czy kompleksowy system inteligentnego budynku.

Nie zabrakło u nas także rozwiązań dbających typowo o bezpieczeństwo budynków. Bogata oferta alarmów i systemów monitoringowych pozwolą na zabezpieczenie i kontrolę każdego budynku mieszkalnego czy przemysłowego.

We współpracy z wiodącymi producentami w branży automatyki i elektryki możemy Państwu zaproponować wysokiej klasy urządzenia i systemy, które charakteryzują się dużą funkcjonalnością, niezawodnością, wysokim poziomem bezpieczeństwa i wydajności.

Partnerzy