Kotły C.O.

Kotły C.O.2017-01-18T18:23:37+00:00

Kocioł grzewczy, nazywany potocznie piecem C.O., jest podstawą w każdej kotłowni. Zadaniem kotła C.O. jest nagrzanie przewodnika (wody) oraz rozprowadzenie go w instalacji centralnego ogrzewania – w ten sposób ogrzewamy wszystkie pomieszczenia w budynku. Wybór kotła C.O. powinien być uwarunkowany od preferencji klienta oraz od powierzchni grzewczej. Im większa powierzchnia do ogrzania, tym kocioł powinien mieć większą moc.

Jednym z najczęstszych kryteriów wyboru rodzaju kotła jest rodzaj wykorzystywanego opału. W naszej ofercie mamy dla Państwa do wyboru kotły na paliwa stałe (węgiel, ekogroszek, miał, drewno) oraz płynne (olej, gaz). Dostępne są kotły jednofunkcyjne (służące tylko do ogrzewania budynku) i dwufunkcyjne (ogrzewanie budynku i wody użytkowej).

Kotły na paliwa stałe są jednymi z najtańszych źródeł ogrzewania, dlatego cieszą się one dużym zainteresowaniem. Z tego względu najszersza oferta kotłów C.O. dotyczy kotłów na paliwa stałe. Jesteśmy producentem kotłów na paliwa stałe, ciągle ulepszamy naszą technikę grzewczą i dostosowujemy rozwiązania do potrzeb naszych klientów, wybierając wariant najbardziej korzystny dla klienta.

Kotły naszej produkcji nadają się do ogrzewania zarówno budynków mieszkalnych, jak i wielkich powierzchni obiektów przemysłowych. Produkujemy także nietypowe kotły dostosowane do dużych powierzchni grzewczych.

Ponadto, dzięki naszym partnerom możemy zaoferować Państwu kotły C.O. na paliwa płynne – kotły olejowe i gazowe.

Partnerzy