Zbiorniki i szamba2017-01-24T17:02:24+00:00

Zbiorniki bezodpływowe często wykorzystywane są do gromadzenia ścieków, gnojówki czy wody deszczowej. Ich zastosowanie jest proste: ścieki lub woda deszczowa gromadzona jest w zbiorniku. W przypadku zbiorników na ścieki trzeba opróżniać je raz na jakiś czas.

W naszej ofercie posiadamy szczelne zbiorniki, które posiadają niezbędne atesty. Oferowane przez nas zbiorniki bezodpływowe są wytrzymałe i odporne na przedostawanie się wód gruntowych. Posiadamy zbiorniki betonowe oraz z tworzyw sztucznych. Mamy możliwość zaproponowania różne pojemności zbiorników, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiedni dla siebie.

Szambo z polietylenu

Jednym z oferowanych przez nas zbiorników bezodpływowych są szamba z polietylenu. Są to szczelne szamba przeznaczone do gromadzenia ścieków, gnojówki czy wody deszczowej. Oferujemy zbiorniki na szambo o różnych wielkościach – dostępne są pojemności od 2 m3 do 60 m3. W zależności od wielkości, szamba wyposażone są w jeden lub dwa włazy rewizyjne. Nasze zbiorniki są w wersji jednowarstwowej lub trzywarstwowej.

Szambo betonowe

Oprócz szamb z tworzyw sztucznych posiadamy w ofercie również szamba betonowe. Zbiorniki betonowe wykonane są z wysokiej wytrzymałości betonu z dodatkami płynów wodno-uszczelniających, zbrojone są stalą żebrowaną. Taka konstrukcja pozwala uzyskać wysoką jakość i szczelność betonu. Dostępne są szamba betonowe o pojemności od 4 m3 do 12 m3.

Zbiornik na deszczówkę

Oprócz typowych zbiorników na szambo możemy Państwu zaproponować zbiorniki na wodę deszczową. Nasze zbiorniki na deszczówkę przystosowane są do podłączenia do węży ogrodowych, dzięki czemu można wykorzystać zebraną wodę. Nadmiar wody może mieć odpływ do wybranego miejsca (np. do rowu melioracyjnego). Posiadamy zbiorniki na deszczówkę o pojemności 2-10 m3.

Partnerzy