Kotły na pellet 5 klasy

//Kotły na pellet 5 klasy

Kocioł Pellet EcoWprowadziliśmy do regularnej produkcji i sprzedaży kotły C.O. na pellet. Nasz kocioł spełnia wymagania 5 klasy oraz wymagania dotyczące ekoprojektu Ecodesign.

Kocioł Pellet Eco robiony jest z blachy kotłowej z certyfikatem o grubości 6 mm (gat. P265GH). Kocioł ma wstawione zawirowacze powietrza na górnych przewałach wodnych. Ponadto kocioł posiada 3 przewały ceramiczne. Palenisko jest osłonięte dodatkowymi drzwiczkami zaizolowanymi płytą wermikulitową. Ponadto palenisko jest w całości obłożone płytami ceramicznymi w celu zwiększenia temperatury spalania. Dół kotła (popielnik) jest również zaizolowany i posiada płaszcz wodny. W ofercie dostępne są dwa rodzaje palnika na pellet: standardowy oraz z rusztem samoczyszczącym.

Standardowy sterownik kotła obsługuje 4 pompy, zawór mieszający i sterowanie pogodowe. Ponadto sterownik ma specjalny program PID. Sterownik posiada duży kolorowy wyświetlacz dotykowy. Istnieje możliwość zamontowania sondy lambda oraz czujnika temperatury spalin. Sterownik można też rozbudować o dodatkowe moduły sterowania czy internet. Możliwa jest również aktualizacja oprogramowania sterownika przez USB.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć nasze certyfikaty 5 klasy oraz Ecodesign:

Kliknij, aby powiększyć:

 

2018-04-24T15:02:27+00:0020 kwietnia 2018|