Stacje uzdatniania wody

Stacje uzdatniania wody2017-01-19T08:43:19+00:00

Zła jakość wody często prowadzi do skrócenia żywotności urządzeń cieplnych. Chodzi tu o wszystkie urządzenia wykorzystujące wodę – zarówno kotły grzewcze, grzałki, jak i pralki, zmywarki. Również urządzenia sanitarne, na których wytrąca się kamień i osad tracą na swojej trwałości i wyglądzie.

Rozwiązaniem dla twardej i zanieczyszczonej wody są stacje uzdatniania wody. Stacje uzdatniania wody to same oszczędności. Dzięki nim:

  • zmniejsza się ryzyko uszkodzenia urządzeń cieplnych,
  • zużycie środków piorących jest mniejsze,
  • zmniejsza się ilość osadów na armaturze sanitarnej.

Oferowane przez nas stacje uzdatniania wody pozwolą nie tylko na oszczędności w konserwacji urządzeń cieplnych, ale także zmniejszą koszty czyszczenia różnych elementów, mających bezpośrednią styczność z wodą. Dzięki nim oczyszczą Państwo wodę z zanieczyszczeń, osadów, zmniejszą jej twardość. Ponadto zastosowana automatyka pozwoli się cieszyć czystą wodą bez dodatkowych wysiłków.

Oprócz typowych stacji uzdatniania wody dla potrzeb gospodarstw domowych, znajdziecie Państwo u nas stacje uzdatniania wody dla kotłowni. Tego typu stacje są przeznaczone specjalnie dla potrzeb uzdatniania kotłowni o różnej mocy. Stacje te są w pełni automatyczne i łatwe w montażu.

Partnerzy