Nagrzewnice i kurtyny powietrzne

///Nagrzewnice i kurtyny powietrzne
Nagrzewnice i kurtyny powietrzne2017-01-19T08:36:29+00:00

W niektórych przypadkach wykorzystanie tradycyjnego systemu ogrzewania może się nie sprawdzać. Często tak może być przy obiektach wielkopowierzchniowych , przemysłowych. W takich wypadkach ogrzanie przy pomocy systemu grzejnikowego, czy podłogowego może okazać się nieskuteczne.

Specjalnie dla obiektów o dużej powierzchni, mamy w ofercie nagrzewnice i kurtyny powietrzne. Współpracując ze specjalistami z branży grzewczej możemy Państwu zaoferować nowoczesną technologię i wysoką jakość nagrzewnic i kurtyn powietrznych. Nasze propozycje charakteryzują się wysoką wydajnością, niskimi kosztami eksploatacyjnymi, pełną automatyką i regulacją parametrów oraz łatwym i szybkim montażem.

Nagrzewnice

Nagrzewnice idealnie nadają się do dużych obiektów, w których ciężko jest o dostateczne ogrzanie przy pomocy innych metod grzewczych. Nagrzewnice znajdują zastosowanie przykładowo w:

  • magazynach,
  • halach produkcyjnych,
  • hurtowniach,
  • supermarketach,
  • warsztatach,
  • szpitalach,
  • czy obiektach sportowych.

W ofercie posiadamy nagrzewnice wodne, które można zintegrować z systemem kotłowym. Możemy Państwu także zaproponować nagrzewnice gazowe, które są samowystarczalne. Dzięki wykorzystaniu naszych nagrzewnic mogą Państwo szybko i skutecznie ogrzać duże pomieszczenia. Proponowane przez nas nagrzewnice nadają się zarówno do instalacji na sufitach, jak i na ścianach.

Kurtyny powietrzne

Wśród proponowanych przez nas metod grzewczych dla dużych obiektów, możemy Państwu także zaproponować kurtyny powietrzne. Kurtyny instalowane są nad lub z boku wejść do dużych obiektów. Ich zadaniem jest zabezpieczenie budynku przed zimnym powietrzem mogącym dostać się przez duże wejścia.

Kurtyny powietrzne mogą także pełnić rolę urządzeń chłodniczych, np. nad wejściem do chłodni czy też w dużych obiektach w sezonie letnim. Ponadto kurtyny powietrzne chronią przed dostaniem się do budynku owadów i kurzu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kurtyny powietrzne, które zapewnią komfort personelowi, ochronią warunki klimatyczne w pomieszczeniu, zapewnią komfortowy dostęp do obiektu czy też w końcu obniżą koszty chłodzenia lub ogrzewania. Pełna automatyka zapewni również komfortową obsługę kurtyn powietrznych.

Partnerzy