Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne2018-10-30T11:49:08+00:00

Grzejniki elektryczne coraz częściej wykorzystywane są nie tylko ze względu na brak dostępu do sieci gazowych. Korzystanie z ogrzewania elektrycznego jest nie tylko wygodne, ale także nie trzeba inwestować w kotłownię czy też budowę systemów kominowych. Ponadto przy ogrzewaniu elektrycznym łatwo dostosować instalację przy rozbudowie domu. Grzejniki elektryczne pozwalają na elastyczne projektowanie instalacji grzewczej.

Z pomocą naszych dostawców możemy Państwu zaoferować bezpieczne i wydajne grzejniki elektryczne. Charakteryzują się one łatwą i szybką regulacją temperatury, pracują bezgłośnie i nie wymagają obsługi. Ponadto są ekologiczne, nie wysuszają powietrza i ograniczają cyrkulację kurzu w pomieszczeniu.

Oferowane  przez nas grzejniki elektryczne są w pełni zautomatyzowane. Wystarczy ustawić wbudowany termoregulator temperatury. Ponadto istnieje możliwość podłączenia wszystkich grzejników do zewnętrznego regulatora temperaturowego.

Proponowane przez nas grzejniki elektryczne są zarówno samowystarczalne, wolnostojące, podłączane do źródła zasilania, jak i przystosowane do instalacji centralnego ogrzewania.

Ponadto mamy dla Państwa w ofercie łazienkowe grzejniki elektryczne, które wizualnie dopasowane są do wystroju łazienek oraz doskonale sprawdzają się jako suszarki do ręczników.

Partnerzy