Biopreparaty do szamb i oczyszczalni

Biopreparaty do szamb i oczyszczalni2018-10-30T12:42:17+00:00

Nierzadko zdarza się, że system kanalizacji zapycha się, szamba szybko się zapełniają i przelewają, a przydomowe oczyszczalnie ścieków przestają być drożne. Takie sytuacje spowodowane są zbytnio zanieczyszczonymi ściekami, które dodatkowo są w nadmiernych ilościach. Różne tłuszcze, oleje, detergenty i ciężkie odpady gniją, wchodzą w interakcję, wydzielają nieprzyjemny zapach i mogą nawet zapychać elementy instalacji sanitarno-kanalizacyjnej, drenażowej. Jednak można temu procesowi zapobiegać poprzez biopreparaty.

Biopreparaty są środkami, które skutecznie pomagają rozkładać ścieki. W naturalnym środowisku jest zbyt mało flory bakteryjnej, która skutecznie rozłożyłaby duże ilości ścieków. Biopreparaty do szamb i oczyszczalni posiadają naturalne bakterie, grzyby i enzymy, które regulują i przyspieszają proces rozkładu zanieczyszczeń.

Dostępne w naszej ofercie biopreparaty do szamb i oczyszczalni pozwolą na skuteczne przyspieszenie rozkładu ścieków, dzięki czemu:

  • rzadziej trzeba wywozić szambo,
  • znikną brzydkie zapachy,
  • kanalizacja będzie udrożniona,
  • działanie oczyszczalni będzie usprawnione,
  • ścieki będą lepiej oczyszczone.

Biopreparaty są wręcz niezastąpione dla przydomowych oczyszczalni ścieków. Dzięki nim działają one znacznie skuteczniej. Biopreparaty dodaje się do instalacji kanalizacyjnej poprzez muszle klozetowe, umywalki czy zlewozmywaki – najlepiej stosować w tych miejscach, gdzie zużywana jest większa ilość tłuszczy i chemikaliów.

Partnerzy