Systemy kanalizacyjne

Systemy kanalizacyjne2018-10-30T12:25:17+00:00

Ścieki komunalne i przemysłowe są w dzisiejszych czasach skutecznie utylizowane i oczyszczane. Oprócz wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych potrzebne są zewnętrzne systemy i sieci kanalizacyjne, które nie tylko odprowadzą płynne odpady, ale także pozwolą na ich oczyszczenie.

Systemy kanalizacyjne składają się z sieci rurociągów i urządzeń lub elementów pomocniczych, które odprowadzają ścieki i wody powierzchniowe do oczyszczalni lub innego miejsca utylizacji. Sieci kanalizacyjne można podzielić na grawitacyjne, ciśnieniowe i podciśnieniowe – w zależności od warunków transportu ścieków.

W naszej ofercie związanej z systemami i sieciami kanalizacyjnymi znajdą Państwo rozwiązania pasujące do różnych warunków otoczenia. Możemy Państwu zaproponować niezbędne elementy do transportu ścieków bytowo-gospodarczych. Wśród nich można wymienić rury i kształtki PVC i PP, rury PE do kanalizacji, betonowe wyroby (rury, przepusty).

Mamy także dla Państwa w ofercie kompleksowe studnie kanalizacyjne, zarówno betonowe, jak i z PVC.  Dodatkowo możemy zaproponować włazy kanalizacyjne i wpusty ściekowe.

Pragniemy Państwu również zaoferować rozwiązania końcowe sieci kanalizacyjnych. Możecie Państwo skorzystać z naszych oczyszczalni, szamb, zbiorników oraz innych elementów niezbędnych w utylizacji ścieków – np. separatorów, pomp do ścieków.

Oferowane przez nas materiały i urządzenia wykorzystywane w budowie sieci kanalizacyjnych pozwolą Państwu na instalację systemów odprowadzania i oczyszczania ścieków, które będą skuteczne i trwałe przez wiele lat.

Partnerzy