Oświetlenie

Oświetlenie2018-10-25T12:34:17+00:00

Światło elektryczne jest jednym z największych odkryć ludzkości. Odkąd wynaleziono energię elektryczną dostęp do światła stał się jeszcze bardziej powszechny, a samo źródło światła było bardziej bezpieczne. Nieocenioną zaletą elektryczności jest także wygoda i komfort z korzystania różnego rodzaju oświetlenia. Obecnie na rynku dostępny jest gros artykułów związanych z oświetleniem, które pozwalają nie tylko cieszyć się światłem, ale także mogą być elegancką ozdobą oświetlanego miejsca.

Oferowane przez nas rozwiązania oświetleniowe dostarczane są przez pionierów sektora oświetleniowego w Polsce i na świecie. Wysoka jakość wykonania gwarantują Państwu bezpieczne oświetlenie, ekologiczne i zgodne z normami krajowymi i światowymi. Ponadto zastosowane nowoczesne technologie sprawiają, że oferowane przez nas rozwiązania oświetleniowe są możliwe najbardziej oszczędne.

Proponowane przez nas oświetlenia mogą być wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w budynkach użyteczności publicznej, budownictwie przemysłowym, a także na przestrzeniach otwartych.

W podstawowym asortymencie oświetleniowym mamy różnego rodzaju źródła światła, które można dopasować do własnych potrzeb, upodobań czy wymogów pomieszczeń, w których mają być zainstalowane. Posiadamy żarówki tradycyjne do stosowania w różnych warunkach, jak i halogenowe, LED czy specjalistyczne. Dobór odpowiedniego rodzaju światła powinien być uwarunkowany od efektu jaki chcemy osiągnąć w oświetlanym miejscu.

Nie zabrakło u nas także wszelkiego typu opraw do świateł. Duża różnorodność modeli pozwoli na dopasowanie oświetlenia do wystroju wnętrza domu czy mieszkania. Atrakcyjne wykończenia i rodzaje opraw wzbogacą każde pomieszczenie i w połączeniu z odpowiednim źródłem światła, nadadzą mu niesamowity charakter. Wśród oferowanych przez nas opraw znajdą Państwo też szeroką gamę modeli do wykorzystania w pomieszczeniach przemysłowych, parkach czy ogrodach.

Partnerzy