Elektryka

/Elektryka
Elektryka2018-10-25T11:27:02+00:00

Dział elektryki przeznaczony jest dla osób wykonujących instalacje elektryczne i elektrotechniczne – zarówno dla osób indywidualnych, jak i instalatorów oraz firm wykonawczych. W tym dziale znajdą Państwo bogatą ofertę urządzeń oraz osprzętu elektroinstalacyjnego. Nie zabrakło także szerokiej gamy źródeł światła. Oferowane przez nas materiały elektryczne można z powodzeniem wykorzystywać w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej czy przemysłowym.

Wśród materiałów instalacyjnych znajdą Państwo kable i przewody do różnych zastosowań, gniazdka i łączniki czy też pomocniczy osprzęt, a także niezbędne narzędzia dla elektroinstalatorów. Dzięki osprzętowi instalacyjnemu możliwe jest wykonanie nawet najbardziej złożonych instalacji elektrycznych.

W kategorii oświetlenia możemy zaoferować różnorodne źródła światła (tradycyjne, halogenowe, LED i inne). Nie zabrakło tu także eleganckich opraw do żarówek, które znajdą zastosowanie zarówno w domu czy ogrodzie, jak i w zakładach przemysłowych, parkach.

Jednym z rozbudowanych segmentów działu elektryki jest aparatura. Zastosowanie aparatury modułowej, automatyki, alarmów czy systemów monitoringu sprawia, że urządzenia i instalacje elektryczne są bezpieczne i nie wymagają stałego nadzoru oraz obsługi. Dzięki temu końcowy użytkownik może cieszyć się z komfortu korzystania z różnych rozwiązań technologicznych.

W ofercie posiadamy także kompleksowe instalacje ogniw fotowoltaicznych. Z ich zastosowaniem możliwe jest korzystanie z prądu elektrycznego, uzyskiwanego przy użyciu światła słonecznego.

Wysoką jakość materiałów instalacyjnych, źródeł światła i opraw oraz aparatury zapewniają nasi dostawcy, którzy specjalizują się w branży osprzętu elektroinstalacyjnego, oświetleń oraz automatyki i aparatury elektrycznej.